۶ دلیل برای افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند 0 ۱۳۹۸-۰۶-۱۶

۶ دلیل برای افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند

از این به بعد گریه کردن افراد را نشانه ضعف آنان ندانید چون که متخصصان روانشناسی علاوه بر بیان فایده های گریه کردن برای روح و روان از نشانه های قدرتمند بودن به این نوع رفتار نگاه می نمایند.

 افرادی که گریه می کنند قوی تر هستند

گرچه گریه کردن یک امر طبیعی است ولی بسیاری افراد سعی می کنند آن را مخفی کنند همانطور که ممکن است بعضی از ما سریعا اشک های مان را پاک می کنیم تا حال خود را پنهان کنیم که وقتی شخصی حال ما را پرسید دروغ بگوییم خوبیم ولی گریه نشانه ضعف نیست بلکه نشانه قوت است یا بهتر است بگوییم دلیلی برای قوی تر بودن است. در ادامه این بخش به دلایل قوی بودن افرادی که گریه می کنند خواهیم پرداخت.

تاثیرات مثبت گریه در کار و زندگی

  • گریه برای سلامتی مفید است.
  • گریه به پیشرفت کمک می کند.
  • وقتی که گریه می کنید بدنتان شروع به آرام شدن می کند در واقع این بروز احساسات موجب آرامش تان می گردد به همین خاطر احساس بهتری پیدا می کنید.
  • گریه به دفع سموم از بدن کمک می کند و به عنوان مکانیزم دفاعی مقابل جرم ها و باکتری ها عمل می کند به خاطر داشته باشید دفعه بعد که گریه می کنید سموم از بدن دفع می شود.
  • گریه به درمان استرس کمک می کند.
  • رد کردن موقعیت های دردناک و طوری عمل کردند که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده است به پیشرفت شما هیچ کمکی نمی کند اما گریه راه سالم برای بروز احساسات است.

گریه کردن موثر در درمان استرس

گریه غم و اندوه را تسکین می دهد

از دست دادن فردی که به شما نزدیک است اتفاق ساده ای نیست ولی غوطه ورشدن در غصه به شما کمکی نمی کند سعی کنید از لاک خود بیرون بیایید و برای تسکین این غم گریه کنید.

گریه به احساس شما کمک می کند

آیا تا به حال در ناراحتی غوطه ور بوده اید و ندانید چه حسی دارید خوب گریه کردن باعث میشود احساسات منفی را بیرون بریزید و به آرامش برسید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

گریه آسیب پذیری رانشان میدهد

آسیب پذیری چیز بدی نیست گریه نشان میدهد نه تنها از بروز احساس نمی ترسید بلکه توجه زیادی هم به اینکه جامعه چه فکر میکند نمی کنید گریه قوت را نشان میدهد نه ضعف را.

اگر گریه نکنیم چه بلایی سرمان می آید

دلایل گریه کردن نوزادان

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه کاربران

  • هیچ دیدگاهی تا به این لحظه ثبت نشده است
 

دیدگاه شما برای ما ارزشمند است .