چگونه با پرستار کودک در منزل موفق باشیم 0 ۱۳۹۸-۰۲-۳۰

چگونه با پرستار کودک در منزل موفق باشیم

مهارت ها و خصوصیت های بسیار خوبی برای پرستار کودک در منزل وجود دارد که نشان دهنده این است که چگونه با پرستار کودک موفق در منزل با یادگیری آنها می تواند پرستار موفقی باشید. در ادامه ی این مقاله به ۵ مهارت و ویژگی برای پرستار در منزل پرداخته شده است:

۱٫ ارتباط عالی

برقراری ارتباط صحیح، یک مهارت بسیار مهم برای پرستار در منزل است. شما که به عنوان یک پرستار هستید باید اطمینان داشته باشید که هم به دستورالعمل های پزشک و هم به هر چیزی که بیمار به شما می گوید، گوش دهید. بیماران امکان دارد به شما به عنوان پرستار در منزل درباره ی اینکه یک دارو چه تاثیری بر احساس آنها دارد، یا چگونه علایم یک بیماری بهتر یا بدتر می شود، و یا اینکه امکان دارد فقط بخواهند درباره ی گفتن یک موضوع شخصی خود به شما به عنوان پرستار در منزل اعتماد نمایند.

۲٫ در تمام زمان ها هوشیار باشید.

به عنوان یک پرستار در منزل بسیار مهم است که موقع کار در خانه ی بیمار، در تمام زمان ها هوشیار باقی بمانید. یک پرستار در منزل باید به بیماران کمک کند تا احساس بهتری داشته باشند و مراقبت های مورد نیاز را به آن ها بدهند.

از این رو، پرستار در منزل باید بداند که بیمار امکان دارد برای انجام فعالیت های روزانه ی خود به او نیاز داشته باشد. یک پرستار در منزل نباید زمانی که لازم است توجه ویژه ای به بیمار خود داشته باشد، سرگرم کار با تلفن همراهش شود و یا کارهای دیگری را انجام دهد. همچنین امکان دارد که به پرستار در منزل خود برای یادآوری زمان مصرف داروهایشان احتیاج داشته باشند. همه ی این کارها توجه تمام وقت پرستار در منزل را می خواهد!

۳٫ انعطاف پذیری داشته باشید.

یکی از مهم ترین خصوصیاتی که یک پرستار باید داشته باشد، انعطاف پذیری است. برای مثال یک پرستار در منزل باید توجه داشته باشید که نه تنها باید مراقب نگهداری سلامت بیمار خود باشید، بلکه باید به فعالیت های روزانه ی او هم توجه داشته باشید. این فعالیت های روزانه می تواند شامل حمام کردن، تغذیه، لباس پوشیدن و همچنین کمک به خانه داری، شستن لباس و تهیه ی غذا باشد. پرستار در منزل باید همیشه نسبت به کارهایی که ممکن است بیمارش در مورد آن ها کمک بخواهد، انعطاف پذیر باشد.

۴٫ صبور باشید.

به عنوان یک پرستار در منزل باید دقت کنید که بعضی روزها یا بعضی از بیماران از بقیه چالش برانگیزترند. پرستار در منزل برخی اوقات امکان دارد احساس خستگی شدیدی کند ولی باید به خاطر داشته باشد که قسمتی از کارش نگهداری و مراقبت از رفاه عاطفی بیمار است. پرستار در منزل امکان دارد بیماری داشته باشد که دارای درد بیشتر یا اسیب های عاطفی بیشتری نسبت به دیگران بیماران باشد و به تبع رفتار متفاوتی از خود نشان دهد. به عنوان یک پرستار در منزل همیشه سعی کنید با بیمار و وضعیت منحصر به فردش صبورانه رفتار کنید.

۵٫ همدلی کنید.

در صورتیکه به عنوان یک پرستار در منزل مطمئن نیستید که چگونه اوضاع را مدیریت نمایید، سعی کنید خودتان را جای بیمارتان بگذارید تا بفهمید او چه حسی دارد پرستار باید از خودش بپرسد که آیا آن ها امروز روز سختی را از نظر عاطفی نسبت به بقیه روزها داشتند؟ آیا آن ها درد بیشتری نسبت به همیشه دارند؟ آیا آن ها در زندگی خود با یک مساله شخصی روبه رو هستند؟ حوادث زندگی، درد و دیگر عوامل می تواند باعث شود که بیماران رفتار متفاوتی داشته باشند.

بعضی روزها آن ها امکان دارد ترجیح دهند که ساکت باشند و حرفی نزنند؛ شما به عنوان یک پرستار به جای آن که از رفتار بیمارتان سو برداشت کنید، به آن ها فضا دهید که با مشکلشان کنار بیایند و سعی کنید تصور کنید که اگر جای بیمارتان بودید، ترجیح می دادید که پرستار چه رفتاری با شما داشته باشد.

موسسه مهرگان با توجه به داشتن دانش به روز و سابقه درخشان خود توانسته است در زمینه پرستار برای سالمند، کودک،  پرستار بیمار را به عزیزان معرفی نماید و همچنین کارشناسان موسسه مهرگان آماده مشاوره برای شما عزیزان می باشند.

بیماری میگرن در کودکان

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه شما برای ما ارزشمند است .