الزامات پرستار کودک 0 ۱۳۹۸-۰۲-۲۱

الزامات پرستاری

ما در موسسه پرستاری و نگهداری مهرگان ارائه دهنده خدمات و مراقبت های بالینی در منزل از قبیل پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار ، امور خدماتی و مراقبتی در منزل را انجام می دهیم.

موسسه ارائه خدمات و مراقبت های بالینی مهرگان با رویکرد کم کردن هزینه های خانواده ها در استفاده از خدمات پرستاری در منزل افتتاح شده است شیفت کاری

موسسه مهرگان به صورت ۲۴ ساعته و به صورت شبانه روزی است ما در این موسسه سعی بر این داریم که خدماتی با کیفیت ، برتر و بدون حاشیه را ایجاد نمائیم ،

موسسه پرستاری در منزل مهرگان با دارا بودن زیر ساخت های گسترده نرم افزاری و سخت افزاری آماده ارائه خدمات به صورت گسترده در ۲۲ منطقه تهران می باشد.
مهرگان ارائه خدمات پرستاری را به نحو مطلوبی ارائه می دهد به صورتی که پرستاران، بهیاران ، کمک بهیاران و مراقبین طبقه بندی شده در این رده آموزش های تخصصی و عمومی را به جهت پرستاری و نگهداری و مراقبت از کودک دیده اند از این رو پرستار کودک اعزامی به منزل مشترکین با سپردن اسناد هویتی و ضمانت های لازم در این زمینه می توانند به صورت شبانه روزی و بدون هیچگونه نگرانی از سمت خانواده ها اعزام و به انجام خدمت در این زمینه بپردازند.

پرستاری یک شغل حساس با رویکردی لطیف است به طوری که کودک شما باید آموزش های روانشناسی و مختص به خود را در این زمینه ببیند ، پرستار می تواند یک فرد با تحصیلات مرتبط و یا فردی دیگر باشد که تحت آموزش های عمومی و اختصاصی قرار گرفته است.

حتما بخوانید  انواع تالاسمی در نوزادان

شیفت خدماتی پرستار کودک را خود شما انتخاب می نمائید به صورتی که این شیفت کاری می تواند به صورت روزانه ، شبانه ، شبانه روزی و یا مقطعی باشد پس انتخاب با شماست که از چه نوع پرستاری متناسب با خودتان استفاده نمائید.

پرستاری ، نگهداری ومراقبت از سالمندان در منزل تخصص ماست چرا ؟ ما این شعار را می دهیم به خاطر اینکه پرستار کودک که برای شما اعزام می نمائیم با توجه به نیاز های اساسی و انالیز سالمند شما صورت می گیرد ، همه ما به اهمیت فرد سالمند در منازل خود اشراف داریم. آنها سرمایه های خانواده ها هستند و ما نیز این موضوع حساس را درک کرده ایم ما به پرستاران و مراقبین خود آموزش می دهیم که چگونه با سالمند شما رفتار کنند چگونه به آنها رسیدگی کنند و ما این موضوع را در موسسه پرستاری مهرگان درک نموده ایم که سالمند مشترکین عزیز را همانند سالمندان خود بدانیم خدمات پرستاری سالمندان مهرگان به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود به صورتی که پرستاری و نگهداری و مراقبت از سالمندان برای ما بسیار مهم محسوب شده و پرستاران سالمند ما نیز این مهم را دریافته اند.

آیا همه مراکز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی می توانند خدمات پرستاری بیمار را ارائه دهند ؟

پاسخ ما به این سوال خیر است ! پرستار بیمار باید فردی با تحصیلات مرتبط پزشکی و یا پیرا پزشکی باشد به طوری که فردی که به منزل و یا بیمارستان جهت پرستاری و یا ویزیت اعزام می شود دانش کافی در زمینه پرستاری و نگهداری و مراقبت از بیمار شما را داشته باشد از این رو موسسه پرستاری مهرگان با دارا بودن بیش از ده ها هزار پرستار ، بهیار ، کمک بهیار و مراقب آموزش دیده و تحصیل کرده در این راستا می تواند کمک شایانی به خانواده ها بنماید ارائه خدمات پرستاری بیمار در منزل و یا بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته و۷ روز هفته در موسسه پرستاری مهرگان صورت می گیرد پس با ما باشید و خدمات ما را در نظر بگیرید.

حتما بخوانید  علائم سیر نشدن نوزاد از شیر مادر چیست

امور خدماتی و مراقبتی پرستار

موسسه ارائه خدمات و مراقبت های بالینی در مهرگان با رویکرد افزایش رفاه عمومی جامعه اقدام به معرفی و اعزام افراد در زمینه خدمات مراقبتی و حتی نظافتی می نماید به صورتی که مراقبین در منزل انجام وظایفی از قبیل اشپزی ، گرد گیری و …. را نیز می توانند بر طبق قرارداد مصوب بین کارفرما (مشترک) و مراقب طرف دوم انجام دهند.خدمات پرستار کودک ، پرستار سالمند و یا پرستار بیمار در منزل عنوان بحث اصلی در این توضیحات است که چه پرستاری ما استخدام کنیم که برای مطلوب باشد.

مطلوبیت پرستار

آیا واقعا می دانید مطلوبیت پرستار اعزامی از طرف موسسه پرستاری درمنزل به چه فاکتورهایی بستگی دارد ؟ ما می توانیم آنها را برای شما بشماریم :

۱- سرعت در اعزام پرستار
۲- پاسخگویی ۲۴ ساعته
۳- کیفیت کار پرستار اعزامی
۴- هزینه کمتر نسبت به دیگران
۵- پشتیبانی مناسب از خدمات
۶ – پاسخگویی به مسائل و مشکلات مرتبط با عملکرد پرستار
۷- رضایت سنجی خانواده

اگر تمامی این آیتم ها را در یک موسسه پرستاری درمنزل می بینید درنگ نکنید و پرستار کودک ، پرستار سالمند و یا پرستار بیمار خود را از همانجا بگیرد ، ما این اطمینان را می دهیم که تمامی این آیتم ها را در موسسه مهرگان برای شما فراهم می کنیم پس نگران هیچ چیز نباشید فقط کافی است با ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را با بالاترین پشتیبانی به شما ارائه دهیم .

دیدگاه کاربران

  • هیچ دیدگاهی تا به این لحظه ثبت نشده است
 

دیدگاه شما برای ما ارزشمند است .